Hot on line :: Новини організації


Розвиваємо волонтерський рух на Львівщині

Хто як відзначав свято Покрови Богородиці та День Захисника України, а Центр громадської адвокатури розвивав волорнерство. Завдяки партнерству Центру та Михайлівського товариства минулими вихідними в селі Деревні, Жовківського району, Львівської області майже тридцять молодих осіб стали учасниками волонтерського табору “Ідея і дія”.

Впродовж трьох днів з 13 по 15 жовтня учасники табору працювали, навчалися та з користю проводили своє дозвілля.  Метою табору було виховання соціальної відповідальності молоді та розвиток волонтерського руху у Львівській області, демонстрація волонтерства як принципу розвитку громади. В межах табору учасники долучилися до проведення ремонтних робіт у будівлі майбутнього громадського простору “Хата-читальня”, що облаштовується на базі однієї із сільських хат.

Також впродовж табору учасники навчалися навичкам роботи в команді, розвивали свої лідерські якості, ознайомлювалися із існуючими можливостями волонтерства, різними волонтерськими програмами як в Україні, так і за кордоном. Кожного дня учасники мали зустрічі із досвідченими волонтерами.

“Це був перший волонтерський табір в моєму рідному селі Деревні. Перший досвід волонтерства для більшості учасників. Це три дні роботи, навчання та розваг. Спільна діяльність, взаємодопомога, командна робота, ігри, пісні під гітару біля багаття — це те, що розвиває нашу молодь, сприяє подальшому розвитку громади. Приємно, що до нас долучалися як зрілі волонтери, так і зовсім юні місцеві учасники. Надіємося, їх запал до волонтерства та громадської діяльності лише розвиватиметься” - зауважив координатор проектів Центру громадської адвокатури Богдан Зелений. 

Молодіжний волонтерський табір "Ідея і дія" проводився Громадською організацією "Центр громадської адвокатури" спільно з Громадською організацією "Михайлівське товариство" за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах реалізації у 2018 році Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail