Hot on line :: Новини організації


Активісти молодіжної громадської ради взяли участь в «антикорупційній каві»

 

 

 11 листопада  цього року відбулась зустріч-обговорення із активістами молодіжної ради в  одній із пілотних громад Львівської області у рамках проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад». 

 

 

У Новострілищанській ОТГ, яка стала одним із партнерів – громад-учасників проекту, відбулось організоване ГО «Центр громадської адвокатури» обговорення із активістами молодіжної громадської ради обєднаної громади.

В рамках заходу молоді люди спільно із модераторами зясовували, що таке явище корупції у суспільстві, за результатами перегляду відео-роликів обговорювали прояви, з якими найбільше може стикатись молодь в житті. Також учасники взяли участь в навчальній вікторині, мали можливість поставити питання експертам. Все це відбувалось під час неформального спілкування за кавою.

Нагадаємо, що проект впроваджує Коаліція громадських організацій - Чернігівський Центр Прав Людини, Центр громадської адвокатури, Громадська ініціатива Луганщини, Фонд розвитку міста Миколаєва та Чугуївська правозахисна група. Організації мають значний успішний досвід забезпечення участі громадськості у місцевому самоврядуванні, аналізу місцевих та національних політик, здійснення профільних реформ, а також протидії корупції шляхом застосування інструментів місцевої демократії. 

     Проект «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад» реалізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail