Hot on line :: Архів новин


Судова реформа в Україні: роль громадськості у її здійсненні. Зарубіжний і вітчизняний досвід

 

Громадські організації, експерти, науковці, судді запрошуються до участі у роботі круглого столу на тему: «Судова реформа в Україні: роль громадськості у її здійсненні. Зарубіжний і вітчизняний досвід», який відбудеться 5 листопада 2010 року і проходитиме у Львівському національному університеті ім. І. Франка.
В рамках заходу обговорюватиметься досвід держав Європи та інших країн, особливості та практика функціонування судової системи в Україні, участь громадськості у вдосконаленні засад судової системи та судочинства.
Пропоновані теми для обговорення: роль судової влади у демократичному суспільстві та виклики, які стоять сьогодні в Україні перед судовою владою; новації в системі судів загальної юрисдикції; обрання (призначення) суддів і кваліфікаційні вимоги до них – проблемні питання; порядок призначення суддів на адміністративні посади; правовий статус голови суду; підвищення рівня фахових знань суддів та працівників апарату суду; проблеми незалежності суддів; відповідальність суддів за прийняті рішення і за порушення суддями присяги; проблеми фінансування та матеріального забезпечення судів; участь громадян у здійсненні правосуддя; стан доступності громадян до суду в Україні; суди та медіа, доступ до інформації про діяльність і рішення суду; підвищення довіри громадян до суду, співпраця судів та громадськості; посилення суддівського самоврядування.
Організовують захід Центр студій європейської інтеграції (Литовська Республіка), юридичний факультет ЛНУ ім.І.Франка, ГО «Громадянська Європейська Співпраця», Центр громадської адвокатури, Громадський фонд прав людини «Право і демократія».
Учасниками круглого столу є представники: громадських організацій, вищих юридичних навчальних закладів або правничих факультетів; професійних об’єднань юристів та студентів-правників; суддів та апарату судів України; відповідних державних органів та інші. Також запрошуються фахівці і експерти з даної проблематики до подання матеріалів та виступу на обговоренні.
Для участі у круглому столі просимо надіслати (подати) оргкомітету зголошення, в якому вказати: прізвище, ім’я,  найменування установи, контакти.
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail