Hot on line :: Архів новин


Круглий стіл «Правові інструменти громадської участі у прийнятті рішень на місцевому рівні»

 

У місті Львові відбудеться круглий стіл «Правові інструменти громадської участі у прийнятті рішень на місцевому рівні».
У рамках заходу планується презентація успішних практик участі громадян у прийнятті рішень на місцевому рівні, співпраці із органами місцевої влади у вирішенні проблем цільових груп організацій, обговорення стану та викликів у застосуванні інструментів громадської участі, які передбачені законодавством (громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади, громадські ради, доступ до інформації, інструменти участі у територіальних громадах та ін.). Також у рамках заходу організації, які досягли успіху у просуванні інтересів своїх цільових груп завдяки правовому супроводу програми правової підтримки організацій Центру громадської адвокатури, презентуватимуть власний досвід та результати.
До участі запрошуються представники громадських, благодійних та інших організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп у громадах, органів місцевої влади, які працюють із громадськістю. Захід орієнтований на учасників із Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської та Тернопільської областей, для них передбачене відшкодування транспортних витрат.
 
 
Довідка
Захід відбудеться у рамках проекту Центру громадської адвокатури «Правова підтримка громадських ініціатив організацій громадського сектору, ОСББ, ініціативних груп громадян у сфері місцевого розвитку» за сприяння програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
Програма правової підтримки впродовж трьох років надає безкоштовні правові консультації організаціям. У рамках програми правову допомогу отримують громадські, благодійні, релігійні організації, профспілки, ініціативні групи громадян із різних областей України. З січня супровід надається ініціативним групам, які беруть чи хочуть брати участь у вирішенні проблем місцевого розвитку, громадським, благодійним організаціям, об’єднанням багатоквартирних будинків, дорадчим громадським органам при органах влади, органам самоорганізації населення, партнерським коаліціям організацій громадського сектору та мережам, громадським проектам та ініціативам у сфері місцевого розвитку. Надається весь спектр правової допомоги – від питань легалізації, правових аспектів налагодження діяльності до механізмів використання інструментів громадської участі та захисту порушених прав. Правова підтримка надається як організаціям, громадам, ініціативним групам у обласних центрах та великих містах, так  спрямована  на те, щоб залучити до процесів самоорганізації та реалізації громадських ініціатив у сфері місцевого розвитку жителів у селах, невеликих містечках та районах.
   Контакти: Львів, пр.Чорновола 63/413,  тел.(факс) 032 2527580, 0974434233, info@lawngo.net або на порталі www.lawngo.net є он-лайн форма.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail