Hot on line :: Архів новин


Представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, експерти Волині запрошуються до подання пропозицій покращення механізмів фінансування молодіжних програм у області

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11. 2008 р. № 976 «Про порядок сприяння проведенню громадської експертизи» на запит Асоціації Молодих Реформаторів видано наказ Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації від 03.06.2011 р. №193-3а про проведення громадської експертизи.
В рамках громадської експертизи о підготовлений аналіз діяльності структурного підрозділу у справах молоді ВОДА в цій сфері, та проект Порядку проведення обласного конкурсу проектів та програм, розроблених громадськими організаціями та органами студентського самоврядування стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї.
21 вересня у м. Луцьку відбулось громадське обговорення «Практики фінансування програм та заходів для дітей та молоді у Волинській області: результати громадської експертизи та рекомендації». Захід проводився у рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківським осередком ВМГО «Демократичний альянс» за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».  
З метою широкого обговорення підготовленого проекту  Порядку проведення обласного конкурсу проектів та програм, розроблених громадськими організаціями та органами студентського самоврядування стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї запрошуються зацікавлені представники громадськості до подання пропозицій.
Пропозиції та зауваження надсилайте до 29 вересня 2011 року на електронну адресу mike.shelep@gmail.com. В разі запитань звертайтесь до Михайла Шелепа, Голови ГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" (0674165086).
Звіт про громадську експертизу та проект акту можна знайти у додатку

   ДОДАТОК висновки

    ДОДАТОК Порядок


  Версія для друку

  Лінк на e-mail