Hot on line :: Архів новин


Презентація «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів: співпраця можлива. Результати та інформаційні продукти проекту»

У місті Львові проведено презентацію«Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів: співпраця можлива. Результати та інформаційні продукти проекту».
 
У рамках презентації Тетяна Яцків представила результати громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади у Львівській, Івано-Франківській та Волинській областях.
 
Тетяна Яцків, керівник програми правової підтримки неурядових організацій, виконавчий директор Інституту правничих реформ та успішних історій розвитку розповіла про результати проекту та представила видання проекту.
 
Захід проводився в рамках проекту «Підвищення прозорості та залучення НУО до бюджетної політики щодо фінансування програм для дітей та молоді із державного та місцевих бюджетів», що реалізується громадськими організаціями «Комітет підтримки студентського самоврядування», «Асоціація Молодих Реформаторів», «Центр громадської адвокатури», Івано-Франківський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс», Інститут правничих реформ та успішних стратегій розвитку за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».
 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail