Hot on line :: Архів новин


На Львівщині надаватимуть правову допомогу безробітним мешканцям сільських територій

 

В селах п’яти районів Львівщини надаватиметься правова допомога та проводитимуться просвітницькі заходи з питань зайнятості, трудового права, започаткування власної справи, можливостей отримання державної допомоги на розвиток підприємництва.
Загальновизнаним є факт, що рівень безробіття на селі є високим, після ліквідації сільськогосподарських та аграрних господарств більшість громадян, які проживають в селі, втратили роботу, і на даний час «виживають» переважно від заняття городництвом на належних їм землях. Така діяльність має сезонний характер, і не може забезпечити належних доходів для життя. Щороку поглиблюється тенденція до зростання безробіття на селі. Середньомісячна заробітна плата в сільському господарстві України залишається найнижчою серед галузей економіки.
Заходи реалізовуються у партнерстві із Львівським обласним центром зайнятості. Підхід до  реалізації  проекту є цікавим тим, що до надання правової допомоги будуть залучені правники, які шукають роботу та знаходяться на обліку в центрах зайнятості. Для них громадські правозахисники, експерти проведуть навчання, видання літератури, забезпечать координацію надання правової допомоги та здійснення просвітницьких заходів.
Проект «Правова просвіта як спосіб сприяння працевлаштуванню безробітних мешканців сільських районів Львівщини» реалізовується ГО «Центр громадської адвокатури» як членом коаліції «Трудові відносини» у рамках  ініціативи «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», яка є проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що виконується компанією Менеджмент Сістемc Інтернешнл (МSI).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail