Hot on line :: Новини організації


Консультації щодо правового забезпечення діяльності НУО

 

Цього року до програми правової підтримки НУО, що реалізовується Центром громадської адвокатури, надійшло 280 звернень.
Найбільша кількість надійшла у електронній формі (203 звернень), з яких на е-mail програми – 124, на Віртуальний ресурсний центр ресурсу www.merezha.ua -16, через on-line форму порталу програми «Юрист НУО» www.lawngo.net - 63. В офіс Центру усно, по телефону надійшло 80 звернень. Підвищення кількості звернень в електронній формі пояснюється підвищенням рейтингів порталу програми у пошуковиках мережі Інтернет за ключовими словами (у більшості входить у п’ятірку - семірку ресурсів на першій сторінці у пошуку).
Серед питань, які цікавили представників громадських, благодійних організацій, профспілок та інших громадських ініціатив, переважали питання легалізації та реєстрації як новостворених громадських інститутів, так і внесення змін до установчих документів, про органи управління уже існуючих, різні аспекти внутрішньоорганізаційної діяльності, реалізації та захисту окремих прав інститутів громадянського суспільства (доступу до публічної інформації, використання інструментів громадської участі), оподаткування, обліку та звітності, перевірок та відповідальності.
Програма правової підтримки неурядових громадських організацій впродовж чотирьох років надає безкоштовні правові консультації організаціям.  У рамках програми правову допомогу отримують громадські, благодійні, релігійні організації, профспілки, ініціативні групи громадян із різних областей України у захисті та реалізації їхніх прав.
Контакти програми: e-mail info@lawngo.net, тел.032 244 46 59, 0974434233, www.lawngo.net 
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail