Hot on line :: Новини організації


Голова Центру громадської адвокатури взяла участь у програмі "Доміно" щодо питань прав людини

• Чому забезпечення соціальних та економічних прав в Україні нині оцінюється як катастрофічне?
• Яка з трьох небезпечних тенденцій минулого року -- зростання бідності серед українців, політичні переслідування опозиції та громадських рухів, знищення незалежності суду -- розвивається і цьогоріч?
• До чого може призвести використання державою правоохоронних органів як інструмента для політичних переслідувань своїх опонентів?
• Якої реакції від міжнародної спільноти на порушення основних прав людини в Україні очікують українські правозахисники?

На ці та інші питання відповідають учасники програми: Євген Захаров, голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини -- Всеукраїнської асоціації громадських правозахисних організацій (м. Київ), співголова Харківської правозахисної групи; Тетяна Яцків, керівник незалежної неурядової неприбуткової
організації «Центр громадської адвокатури» (м. Львів), член Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України; Сидір Кізін, адвокат, голова Житомирської обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Запис програми можна переглянути за посиланням http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Oi3NY2GVprE


  Версія для друку

  Лінк на e-mail