Hot on line :: Новини організації


На шляху самоорганізації. Відео-кейси

 

12 липня Центром громадської адвокатури було презентовано успішні кейси «На шляху самоорганізації». Представлено короткі відео-історії про окремих громадських активістів та представників громад, які захистили свої права та допомагають захищати права інших, адвокатували запровадження прозорого конкурсу проектів для неурядових громадських організацій на рівні області, покращення добробуту громаді.
Зокрема, була представлена історія про правозахисника Дмитра Базарника, який в 70 років, незважаючи на хвороби, після судових перемог повірив в себе і сьогодні веде понад 30 судових справ своїх сусідів і знайомих. Інші історії розповідають про громади декількох сіл, які за сприяння громадських організацій самоорганізувались та не очікуючи допомоги від держави забезпечують власний добробут. Останній відео-кейс  присвячений прикладу громадських активістів Прикарпаття, що домоглись збільшення фінансування на конкурс проектів молодіжних та дитячих громадських організацій.
На презентації герої відео-сюжетів та учасники обговорили навчальні кейси із історіями успіху, обмінялись досвідом.
Відео підготовлено у рамках проекту «Поширення успішних практик самоорганізації та впровадження громадських ініціатив у вирішенні місцевих програм» за фінансової підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».
Відео можна переглянути за посиланнями, які вказані нижче.

http://www.youtube.com/watch?v=AhcBMRekHm0


  Версія для друку

  Лінк на e-mail