Hot on line :: Архів новин


Підвищення правової обізнаності педагогів та працівників освіти щодо своїх прав та механізмів їх захисту

 На сьогоднішній день працівники освіти не мають доступу до юридичних консультацій та інформування з правових питань.

Проектом передбачено забезпечення правової допомоги та інформації для педагогів, що працюють у системі дошкільної та шкільної освіти, що дозволить їм більше дізнатися про свої права й механізми їх захисту, вирішувати проблеми, пов’язані із професійною діяльністю, захистом прав інтелектуальної власності, відносинами із адміністрацією, колегами, учнями, батьками, органами влади.

У рамках даного проекту буде діяти гаряча консультаційна лінія для педагогів, звернувшись на яку вони зможуть отримати правову інформацію та кваліфіковану консультацію юриста. Також буде створено спеціалізований веб-ресурс, на якому будуть розміщені типові правові консультації, законодавча база та інша інформація, що стосується безпосередньо педагогів та працівників освіти.

Крім того буде проведено фокус групи із представниками освітньої сфери щодо проблем, з якими вони стикаються і потребують правового захисту, та видано інформаційну брошуру для освітян: «Трудові та інші права у сфері освіти: настільна книга освітянина», та інформаційний буклет «Де отримати правову допомогу: путівник для освітянина». Електронні версії інформаційних брошур будуть розміщені на електронних ресурсах проекту, організації, громадських ресурсах, інших інформаційно-доступних джерелах.

Проект реалізовується за фінансової підтримки Освітньої програми Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail