Hot on line :: Новини організації


Запрошення до участі у всеукраїнському тренінговому курсі на основі посібника «Компас» для молодіжних тренерів щодо освіти з прав людини та вирішення конфліктів

   У місті Львові 3-7 листопада 2014 року проводитиметься всеукраїнський тренінговий курс на основі посібника «Компас» для молодіжних тренерів щодо освіти з прав людини та вирішення конфліктів.

 
Курс побудований на використанні перекладеного та опублікованого посібника «Компас» в Україні та має на меті зробити інструмент доступним для застосування у роботі з молоддю та правопросвіті.
 Захід є частиною Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики на 2014-2015 роки між Україною та Радою Європи.
Співорганізаторами тренінгового курсу є Департамент молоді Ради Європи та Міністерство молоді та спорту України у співпраці із громадською організацією «Центр громадської адвокатури».
Дати проведення тренінгового курсу: 3-7 листопада 2014 р. Участь у всіх сесіях курсу протягом 5 тренінгових днів є обов’язковою.
 
Учасники
Учасниками тренінгового курсу стануть 30 тренерів, соціальних молодіжних працівників, молодіжних лідерів, мультиплікаторів із різних регіонів України.
Учасники можуть не мати значних знань у сфері прав людини чи  освіти з прав людини, проте вони повинні мати мінімальний досвід у реалізації заходів неформальної освіти та роботи з молоддю в Україні.
Запрошуються учасники із усіх регіонів України. Процес відбору 30 учасників буде здійснюватись організаторами за такими критеріями:
§           Досвід та роль у роботі з молоддю та неформальній освіті як молодіжного лідера, молодіжного соціального працівника, тренера чи освітянина в Україні;
§           Мотивація здійснювати освіту у сфері прав людини для молоді та підтримувати підходи мирного вирішення конфліктів в Україні;
§           Подальша діяльність та проекти підтримуються його/її молодіжною організацією чи правозахисною організацією, органом влади у сфері молодіжної політики/установою з роботи з молоддю.
§           Вік: пріоритет надається заявникам у віці від 18 до 35 років.
 
   Фінансові питання участі
Витрати, які стосуються доїзду до місця проведення заходу (міста Львова) і в зворотному напрямку, проживання та перебування у місці проведення заходу покривається організаторами.
 
Подання заявок на участь та реєстраційні процедури
Для участі в тренінговому курсі зацікавлені учасники повинні подати заявку в он-лайн формі http://youthapplications.coe.int/  до 20 жовтня 2014 року.
Конкурсний комітет здійснить обрання учасників, враховуючи досвід та мотивацію учасника. Заявники будуть поінформовані про результати не пізніше 23 жовтня 2014 року.
 
Додаток можна завантажити за посиланням fckfiles/Presentation Training Course HR Education for Youth Ukr Translate.pdf
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail