Hot on line :: Архів новин


Друк і депутати

        За даними офіційного сайту держзакупівель 18 листопада Львівський національний університет імені Івана Франка за результатами відкритих торгів замовив послуги щодо друкування, а саме книг та журналів на суму  900 000 грн (без ПДВ) у ПП «КОЛО», що знаходиться за адресою Львівська обл., м.Дрогобич, вул. Пилипа Орлика,9, к.62.

Конкурентом виступилопублічне акціонерне товариство «Львівська фабрика паперово-білових виробів «Бібльос». Перше підприємство запропонувало ціну кожної пропозиції в розмірі 119410 грн., а конкурент - значно вищу ціну - 275840 грн.
Найцікавіше те, що власником ПП «КОЛО» є Микола Походжай, за даними http://www.drohobych-rada.gov.ua/dok/2012/depytatu.pdf він є депутатом Дрогобицької міської ради від ГП “ПОРА”. Відповідно до Протоколу про розкриття пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій, цінових пропозицій)на розкритті був присутнім Тарас Миронович Путас — менеджер ПП “КОЛО”. До речі, Тарас Путас, за даними сайту Львівської міської ради єпомічником депутата Юрія Путаса "Україна Соборна”.  
Публікацію створено в рамках проекту “Створення і впровадження державної системи контролю за коштами “Відкритий бюджет”, який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні.
Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні


  Версія для друку

  Лінк на e-mail