Hot on line :: Новини організації


Партнерство громадськості і влади: круглий стіл за участю представників громадських неурядових організацій та влади Дніпропетровська та Львівщини

Місце проведення: готель «Львів», пр. В.Чорновола, 7,

конференц-зал, 1 поверх
 
В середу, 17 грудня, в приміщенні конференц-залу готелю «Львів», що на пр. В.Чорновола, відбудеться круглий стіл на тему партнерства громадськості і влади.
Участь в обміні досвідом візьмуть громадські об'єднання Дніпропетровської та Львівської областей. Також до обговорення долучаться представники Львівської обласної державної адміністрації.
Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації Дмитро Посипанко розповість про співпрацю ЛОДА з громадськими неурядовими організаціями, а керівниця Центру громадської адвокатури зробить короткий огляд інструментів громадської участі.
Учасники ділитимуться історіями успіху, обмінюватимуться досвідом і особливостями співпраці з органами публічної влади на Дніпропетровщині та Львівщині.
Запрошуємо долучитись журналістів, громадських активістів та всіх бажаючих. Представники із Львівщини можуть зареєструватись за контактами: Мар’яна Багній, ГО «Центр громадської адвокатури», м. Львів, пр. Чорновола 63 оф.706, 0978641345, cga@lawngo.net
 
 
Захід проводиться програмою правової підтримки НУО ГО «Центру громадської адвокатури» (Львів) в партнерстві із Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» (Дніпропетровськ) за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Департаменту   інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації в рамках щорічного проведення Днів Партнерства інститутів громадянського суспільства.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail