Hot on line :: Новини організації


У Львові відбудуться Дні партнерства громадських організацій

 16 грудня громадські організації Львівщини обговорять проблеми та перспективні напрями співпраці з органами виконавчої влади. Зустріч відбудеться в кафе coMMuna (другий зал), вул.Галицька, 1 (2-й поверх). Початок о 10:00 год.

 Організатор заходу – громадська організація «Центр громадської адвокатури», за підтримки департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
Учасники зможуть обмінятись досвідом і особливостями співпраці з органами публічної влади, обговорити плюси і мінуси такої співпраці та визначитись з її механізмами у наступному році.
Під час зустрічі відбудеться презентація звіту про виконання у 2014 році заходів сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області; звітів громадських організацій про реалізацію своїх проектів, на які вони отримали фінансову підтримку з обласного бюджету; підведення підсумків навчань для представників інститутів громадянського суспільства.
 Також завтра буде представлена Зелена книга департаменту на 2015 рік https://docs.google.com/file/d/0B4A5DDllcSGPSjBtdVpGWU5lNVE/edit


  Версія для друку

  Лінк на e-mail