Hot on line :: Новини організації


Звернення щодо підтримки законопроекту 0949 “Про відкритість використання публічних коштів”

 Центр громадської адвокатури звернувся до народних депутатів України від Львівщини щодо підтримки законопроекту №0949.

Проект Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» № 0949 визначає умови, за якими розпорядники коштів державного і місцевого бюджетів, суб’єкти господарювання державної і комунальної власності, фонди загальнообов’язкового державного страхування і органи пенсійного фонду будуть зобов’язані оприлюднювати на спеціальному єдиному веб-порталі інформацію про заплановане та фактичне використання публічних коштів. Крім того, на цьому веб-порталі можна буде ознайомитись із договорами, за яким здійснюються закупівлі і, відповідно, ціну товару чи послуги.

Як наголошують наші колеги з Центру політичних студій та аналітики, перед другим читанням комітет розглянув загалом 39 правок від народних депутатів. Перед голосуванням у сесійній залі в законопроекті вдалося зберегти ряд ключових норми, які були запропоновані народними депутатами Вікторією Сюмар, фракція "Народний Фронт", та Олександром Опанасенком, фракція "Об'єднання "Самопоміч".

Публікацію було створено в рамках проекту "Створення і впровадження державної системи контролю за коштами "Відкритий бюджет", який впроваджується Центром політичних студій та аналітики у партнерстві з Центром громадської адвокатури за фінансової підтримки Європейської комісії в Україні.

Думки, погляди належать авторам і не обов'язково відображають погляди Європейської комісії в Україні


  Версія для друку

  Лінк на e-mail