Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


Дводенний форум щодо практик та викликів участі громадськості у бюджетному процесі відбудеться у місті Львові

 

У березні громадська організація «Центр громадської адвокатури» розпочала серію навчальних семінарів та воркшопів щодо посилення спроможності громадських активістів брати участь у бюджетному процесі та реалізовувати ініціативи у своїх регіонах.

Завершальним заходом стане дводенний Форум «Практики та виклики участі громадськості у бюджетному процесі», який відбудеться 6-7 жовтня 2016 р. у місті Львові.

Завданням заходу є спільний огляд існуючих практик участі громадськості у бюджетному процесі, які застосовуються в Україні, аналіз їх успішності та викликів, я також проблем застосування.

До участі запрошуються представники громадських організацій, громадські лідери, які брали чи беруть участь у громадських ініціативах щодо прозорості бюджетів, залучення громадян до їхнього формування, моніторингу використання, мотивовані у тематиці форуму, готові до активного обміну досвідом, представники органів влади та медіа.

Реєстрація учасників відбувається до 26 вересня 2016 року.

Для участі необхідно зареєструватися в он-лайн формі за посиланням (https://goo.gl/forms/HCRMqOmevkOptv302), за результатами чого здійснюватиметься відбір. Тематика Ваших доповідей та зацікавленості стане основою для формування програми заходу.

Учасникам з інших міст забезпечується проживання на час проведення заходу. Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах не більше вартості проїзду в потязі купе. Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності оригіналів квитків в обидві сторони. Харчування та проживання під час проведення форуму покриваються за рахунок організаторів.

Контактна інформація щодо заходу: Ярослав Хауляк, 0969572585, 0992750240,cga@lawngo.net

 

 

.

 

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Залучення у бюджетний процес через активну і компетентну участь громадськості», що реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail