Hot on line :: Новини організації


Круглий стіл щодо посилення прозорості публічних закупівель у сфері медицини

Взяли участь в заході представники пацієнтських організацій, громадські активісти у сфері громадського здоров’я, інші зацікавлені особи.

Темою обговорення стало впровадження Закону України «Про публічні закупівлі» в області.

Експерт Центру громадської адвокатури Ярослав Хауляк розповів про можливості  застосування системи «Прозоро», а також можливості громадськості моніторити витрачання коштів бюджетів та  шукати шляхи економії, які дозволять у більшій мірі задовольнити потреби громади.

Також було приділено увагу проблемам використання системи «Прозоро» не тільки щодо закупівель, які визначені законом як обов’язкові із її застосуванням, але і усіма розпорядниками бюджетних коштів. Обговорено питання, яким чином громадські організації та їхні активісти, пацієнти, бізнес можуть використовувати можливості системи «Прозоро». 

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту «Посилення голосу громадськості та участі у плануванні та використанні бюджетних коштів у сфері охорони здоров’я на місцевому рівні», що підтримується програмою «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail