Hot on line :: Новини організації


Як стати переможцем конкурсу проектів?

Під такою назвою 27 жовтня 2016 року у Львові відбувся семінар для представників місцевого самоврядування Львівщини. Учасниками семінару були сільські, селищні та міські голови, представники об’єднаних територіальних громад, спеціалісти місцевих та районних рад по написанню проектів , громадські активісти місцевих рад.

 

  В рамках заходу учасники могли підвищити свій професійний рівень в частині підготовки та подання проектних заявок. Також, у зв’язку із прийняттям Львівською обласною радою під час сесії 25 жовтня змін до Обласної програми проведення щорічного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, одними з перших, учасники семінару змогли отримати інформацію щодо нових умов проведення цього конкурсу у 2017 році. Крім цього, експерти Центру громадської адвокатури звернули увагу присутніх на умови проведення відбору заявок на фінансування з державного фонду регіонального розвитку та про прийом заявок за програмою транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», який вже триває.

 

 

 

  Учасники семінару брали активну участь у заході. Цікавилися тим, як краще подати різні ідеї проектів. Кожен зміг поділитися з присутніми, як успішним так і не зовсім досвідом проектної діяльності. Дехто повідомляв про додаткові можливості прийому заявок на різні конкурси, що зараз оголошені, крім вищезгаданих програм.

 

 

 

   Разом з тим, у зв’язку з присутністю представників об’єднаних громад Львівщини, решта учасників мали змогу почути з першоджерел інформацію про реальні переваги реформи децентралізації, ознайомитися з тим, як громади йшли до об’єднана, а також з’ясувати інші аспекти реформи децентралізації.

 

 

 

Захід проводився у межах проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області» громадської організації «Центр громадської адвокатури», який здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail