Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


Анонс. Публічне обговорення на тему «Об'єднання громад на Львівщині: виклики та наступні кроки»

АНОНС

 У п’ятницю, 18 листопада 2016 року відбудеться публічне обговорення на тему «Об'єднання громад на Львівщині: виклики та наступні кроки».

 В межах заходу плануються до обговорення наступні питання:

- нова мапа об’єднаних територіальних громад Львівщини;

- інструменти забезпечення спроможності ОТГ;

- як допомогти громадам: влада, громадськість, медіа та ін.

Загалом захід присвячений питанням подальших кроків розвитку об'єднаних громад. Тобто за підсумками обговорення учасники мають знайти відповідь на питання: А що далі, після об'єднання? Чим може та мала б допомагати громадам держава, яка роль та місце в цих процесах влади, громадськості, бізнесу, медіа та інших сторін? Що громади мали б реалізовувати самі?

 До участі в обговоренні запрошуються представники влади, громадськості, провідні експерти з питань економіки, залучення інвестицій, розвитку агропромислового сектору та інших сфер.

 Захід відбудеться в приміщені Львівського прес-клубу (Львів, просп. Шевченка, 11). Початок о 13.00 год.

 

Чекаємо на Вас!

 ГО «Центр громадської адвокатури»

 Захід проводиться у межах проекту «Підтримка процесів децентралізації в частині добровільного об’єднання громад у Львівській області» громадської організації «Центр громадської адвокатури», який здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail