Hot on line :: Новини організації


Відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дублянської ОТГ

 У вівторок 13 грудня в приміщенні Дублянської селищної ради Самбірського району відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної громади на період до 2026 року. Участь у засіданні взяли члени робочої групи – депутати селищної ради, члени виконкому, місцеві активісти, представники бізнесу та експерти.

Під час засідання робоча група розглянула результати громадського опитування та громадського обговорення в населених пунктах об’єднаної громади, розглянули пропозиції та зауваження висловлені жителями громади. Все це було співставлено з попередніми напрацюваннями та внесено відповідні корективи.

У підсумку засідання було погоджено остаточний варіант проекту Стратегії розвитку громади та скеровано його на розгляд виконкому селищної ради та внесення на розгляд найближчого засідання селищної ради для затвердження.

Крім цього, під час засідання було напрацьовано проект Плану соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2017 рік відповідно до визначених напрямків стратегічного розвитку. Цей проект також було направлено виконкому та селищній раді для розгляду та затвердження.

Захід проводився громадською організацією «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Сталий розвиток Дублянської об’єднаної територіальної громади через стратегічне планування», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail