Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


Громадськість та влада Львівщини обговорять нові підходи до роботи митниці в режимі “єдиного вікна”

 

4 травня 2017 року у Львові представники громадськості, малого бізнесу та влади обговорять нові механізми здійснення процедур ввезення/вивезення товарів через державний кордон під час круглого столу «Єдине вікно» як засіб реформування процедур митного обслуговування та контролю».

 

Мета заходу – залучити представників малого та середнього бізнесу, громадськості та влади до широкого діалогу щодо розуміння нових підходів роботи митних та контролюючих органів при здійсненні митних операцій у контексті впровадження положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

До участі у заході запрошуються представники малих та середніх приватних підприємств Львівщини, які здійснюють чи планують здійснювати ввезення/вивезення товарів, представники громадських організацій, представники митниці та контролюючих органів.

Попередня реєстрація участі у заході здійснюється у формі за посиланням.

   

Інформація про подію в соцмережах: https://www.facebook.com/events/234105350398168/

 

 

Захід проводиться в рамках ініціативи «Ефективна співпраця громадськості та влади на Львівщині як шлях до розвитку транскордонної торгівлі», що реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в межах проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за сприяння Європейського Союзу.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail