Hot on line :: Новини організації


У Дублянскій ОТГ відбудеться Купальська зустріч молоді

07 липня 2017 р., на свято Івана Купала, в смт. Дубляни проходитиме зустріч молоді громади. До участі запрошуються усі небайдужі молоді роками і духом жителі Дублянської ОТГ, що на Самбірщині. Раді будемо також бачити й гостей з інших громад, яких хвилює питання розвитку громад та яким є чим поділитися із власного досвіду.

В межах заходу планується обговорення шляхів активної участі молодих небайдужих людей в розвитку своєї громади, пошуку рецептів успіху та нових свіжих ідей на майбутнє громади. За підсумками зустрічі також має бути сформована молодіжна рада при Дублянській селищній раді як консультативно-дорадчий орган.

За словами, Богдана Зеленого, керівника проектів Центру громадської адвокатури, зустріч націлена на те, щоб розбурхати, активізувати місцеву молодь із всіх сіл громади до спільної участі в розвитку громади та управлінні нею, реалізації цікавих проектів, ідей.

Початок зустрічі о 16.00 год. в приміщенні селищної ради.

Зустріч організовується Центром громадської адвокатури та Дубляснською селищною радою в межах проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail