Hot on line :: Новини організації


У Дублянах місцеві активісти шукали цвіт розвитку громади

07 липня 2017 в смт. Дубляни відбулася Купальська зустріч молоді. Учасниками стали молоді активні мешканці селища Дубляни. Під час зібрання учасники обговорили питання активізації молоді в громаді та участі у суспільному житті.

Захід розпочала начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Дублянської ОТГ Оксана Домшій, а також учасників привітав селищний голова Роман Когут. У своїх зверненнях вони наголосили на важливості активної громадської позиції молодих людей у вирішенні питань, що стосуються життя громади, а також підтвердили свою готовність до співпраці з молоддю в різних форматах.


Учасникам презентували досвід активності місцевих жителів з інших громад області. Зокрема, Богдан Зелений, координатор проектів Центру, представив досвід громадської діяльності ініціативної групи жителів в селі Деревні, Жовківського району. Він розповів про реалізовані проекти, спрямовані на розвиток і покращення інфраструктури, розвитку кооперації, освітніх та культурних ініціатив.

 

Гостя зустрічі Ірина Моряк, голова ГО «Розвиток краю» із села Дунаїв, Перемишлянського району, також представила свої здобутки в розвитку громади. Зокрема, вона поділилася власним досвідом організації роботи з дітьми та молоддю, організацією різних таборів, вишколів, екскурсій для них, досвідом залучення коштів для розвитку громади.

Під час обговорення учасники звернули увагу на незадовільну роботу народних домів та бібліотек в громаді, необхідність організації дозвілля для молоді. За пропозицією, головного лікаря громади Тараса Суханчака, учасники обговорили яким чином можна було б залучити молодь до активної участі в житі громади. На думку присутніх, ключем до активізації молоді могли б стати різні акції та заходи, для прикладу організація дискотек, різних святкувань, акції з садіння дерев, толок, тощо. Також, учасниками було обговорено питання створення і діяльності Молодіжної ради в громаді.

 

Зустріч проводилася Центром громадської адвокатури та Дублянською селищною радою в межах проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail