Hot on line :: Новини організації


“Впливай на бюджетний процес!” - тренінги для активної молоді об’єднаних територіальних громад (Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська області)

Захід проводитиметься у м. Тернопіль  – 4 листопада,   у м. Львів -  11 листопада.

 Цільова аудиторія: молодіжні громадські активісти, котрі прагнуть впливати на бюджетний процес та мають ідеї для розвитку своїх об’єднаних територіальних громад.
 
Передбачається проведення 2 одноденних тренінгів:
4 листопада - для молодіжних активістів Тернопільської області,
11 листопада -   для молодіжних активістів Львівської та Івано-Франківської областей.
 
Формат тренінгу: 1-денний тренінг з використанням міні-лекцій, практичних групових вправ, технік “мозкового штурму”, "світового кафе" та інтерактивних методик.
 
У рамках тренінгу розглядатимуться питання: бюджетний процес в ОТГ та можливості впливу громадськості на його формування;   бюджет участі: від знань до дій; що таке проект, як його зробити успішним; бюджетні програми, де знайти громадським ініціативам та ОТГ кошти  для розвитку  громади.
 
Для участі в тренінгу учасникам відповідних областей необхідно надіслати на скриньку cga@lawngo.net   інформацію: ПІП учасника; моб. телефон; скринька для зв’язку із учасником; ОТГ, яку представляє учасник;  організація, яку представляє учасник; мотивацію участі. Терміни зголошення: для участі у тренінгу у м. Тернопіль – до 1 листопада, у м. Львів – до 6 листопада.
Учасники, які будуть відібрані, отримають інформацію на вказану у заявці скриньку.
 
Організатори відшкодовують транспортні витрати учасника до місця проведення заходу і в зворотному напрямку за наявності підтверджуючих документів про транспортні витрати. Витрати на пальне авто, перевезення  власним авто не відшкодовуватимуться.
 
Тренінг проводитимуть тренери, які є випускниками Школи бюджетної грамотності для громадських організацій, - Ірина Гринчишин (ГО «Інститут регіоналістики»), Зоряна Філіповс (ЛОГО «Центр ініціатив Львівщини»), Тетяна Яцків (ГО «Центр громадської адвокатури»).
 
Захід проводиться у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» , що реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail