Hot on line :: Новини організації


Дублянську ОТГ відвідали представники Канади

 

Під час спілкування сторони детально обговорили можливості діючого проекту та перспективи їх подальшої реалізації в громаді. Зокрема, обговорено перспективи подальшого розвитку системи доїнь на пасовищі та їх окультурення в Дублянах та інших селах громади, де це було б актуально для жителів. Селищний голова Роман Когут пообіцяв надати всебічну підтримку та сприяння розвитку проекту в Дублянській громаді.

Представники Львівської аграрної дорадчої служби Микола Шпек та Віталій Стефанович розповіли про можливості розвитку в громаді молочних сімейних ферм та успішні практики їх діяльності як у Самбірському районі, так і загалом у Львівській області.

Також канадці розповіли про досвід Канади у розвитку молочного бізнесу, власні приклади успішного ведення сільського господарства. В розмові було наголошено на можливості розвитку комунального сільськогосподарського підприємства в громаді на основі збереженої матеріально-технічної бази колишнього колгоспу. Це дало б змогу сприяти створенню нових робочих місць, додаткових надходжень у місцевий бюджет, не чекаючи на прихід інвесторів.

У другій частині зустрічі делегація відвідала фермерське господарство «Катрина», на базі якого в селі Велика Озимина передбачається запуск системи доїння на пасовищі за підтримки канадського проекту. Разом із головою господарства Богданом Косом було обговорено основні аспекти подальшої співпраці та підписано договір про співпрацю. Гості також мали можливість оглянути пасовище, яке буде окультурено та перезалужено.

Допомогу в організації візиту надавав Центр громадської адвокатури в мажах проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади» за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail