Hot on line :: Новини організації


Відбулося обговорення проекту зі створення молодіжного простору

 

12 жовтня у Дублянській ЗОШ відбулося представлення проекту «Підтримка молодіжного самоврядування Дублянської ОТГ», в межах якого має бути створено Молодіжну раду при Дублянській селищній раді та облаштовано молодіжний простір.

Учасниками зустрічі стали учні старших класів школи та їх класні керівники. Богдан Зелений, координатор проектів Центру, та Анна Чижо, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Дублянської селищної ради, розповіли присутнім про суть проекту, що в ньому буде робитися та як кожен із учнів міг би долучитися до його втілення.

На розсуд аудиторії було представлено існуючі практики функціонування як молодіжних рад,так і молодіжних просторів, хабів, клубів в Україні. Після цього спільно з учнями обговорили можливі варіанти діяльності такого молодіжного простру в громаді та ініціативи, які можна було б втілювати на його основі.

Учням сподобалася ідея щодо облаштування молодіжного простору саме на базі місцевої бібліотеки, що зробить її більш цікавою для юних відвідувачів. Найбільше учнів цікавила можливість перегляду кінофільмів, проведення різних зустрічей, в тому числі щодо організації різних заходів, проведення дозвілля в хорошій затишній атмосфері.

Під час зустрічі учні, крім свої пропозицій щодо діяльності молодіжного простору, також зголошувалися до діяльності в межах створюваної молодіжної ради.

 

Нагадуємо, що проект став переможцем Конкурсу проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді «Дійсно разом 3.0», що проводився ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail