Hot on line :: Новини організації


У Дублянах ініціювали створення Молодіжної ради

 

07 листопада 2017 року в приміщенні Дублянської селищної ради відбулося засідання ініціативної групи зі створення Молодіжної ради при селищній раді.

Участь в обговоренні взяли представники молоді, президент учнівського самоврядування Дублянської ЗОШ, завідувачі Народних домів Дублянської ОТГ, керівник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради. Модератором засідання виступав координатор проектів Центру Богдан Зелений.

Під час засідання було обговорено основні принципи та засади діяльності Молодіжної ради зокрема як консультативно-дорадчого органу при Дублянській селищній раді. До її повноважень мало б належати проведення попереднього обговорення проектів рішень, програм, що виносяться на розгляд Дублянської селищної ради та її виконкому, внесення до них зауважень та пропозицій, ініціювання громадських обговорень, організація опитування громадської думки, ініціювання, організація і проведення різних заходів в громаді, тощо.

Також було обговорено організаційні моменти проведення установчих зборів щодо формування Молодіжної ради, а також пропозиції щодо облаштування молодіжного простору. Зокрема, було обговорено можливість його створення не на основі місцевої бібліотеки, а народного дому. Після цього, учасники ініціативної групи безпосередньо оглянули приміщення бібліотеки і народного дому, зважили всі їх переваги та недоліки.

У підсумку, було вирішено провести установчі збори щодо формування Молодіжної ради у неділю, 02 грудня в приміщенні Народного дому. Учасники зійшлись й на тому, що молодіжний простір необхідно організувати в бібліотеці, так як це передбачалося раніше.

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail