Hot on line :: Новини організації


Воркшоп для громадських активістів «Як розробляти успішні проекти для розвитку своєї об’єднаної територіальної громади?»

Захід проводитиметься  15-16 лютого 2018 року. Навчальний семінар (15 лютого) проводитиметься у місті Львові, 16 лютого учасники мають змогу відвідати громадські організації в  інших громадах для обміну і вивчення практик.

 

 Цільова аудиторія: громадські активісти із об’єднаних територіальних громад ОТГ, які прагнуть ініціювати і впроваджувати ідеї та проекти для розвитку у своїх громадах.

 

Запрошуються учасники – представники ОТГ – із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської областей.

 

 

Тематика заходу стосуватиметься можливостей громадських активістів ініціювати і проваджувати проекти для розвитку своїх громад,  використовувати форми громадського залучення до прийняття рішень в громаді, активізації жителів.

Учасникам забезпечується проживання та харчування на період проведення семінару.  Витрати на проїзд відшкодовують організатори у межах вартості потягу купе (не вище 2 класу Інтерсіті). Відшкодування транспортних витрат відбувається за наявності квитків в обидві сторони проїзду. 

Навчальні сесії проводитиме професійний тренер Андрій Круп’як (www.facebook.com/akrupyak/). Протягом другого дня заходу учасники відвідають інші громадські організації. Учасникам буде організовано екскурсію містом Львовом.

Відбір до участі у семінарі здійснюватиметься на конкурсній основі. Для зголошення потрібно подати наступну інформацію не пізніше   8 лютого 2018 р. (включно): 

·      прізвище, ім’я, по батькові,

·      ОТГ, яку представляє учасник,

·      дані про телефон і ел.скриньку,

·      короткий опис досвіду роботи з проектами для розвитку громади,

·      мотивацію участі в семінарі.

 

Контактна інформація щодо заходу: Тетяна Яцків, 0974434233, cga@lawngo.net. 

Захід проводить ГО «Центр громадської адвокатури» у рамках проекту  «Підтримка зусиль НУО з розвитку громад» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail