Hot on line :: Новини організації


Активісти з ОТГ Львівщини ознайомились із досвідом ОСН в селах

Сьогодні, 11 червня,  активісти із кількох громад області відвідали орган самоорганізації в Бабичах.

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області».

Богдан Зелений, керівник проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області», провів інформаційну сесію щодо ролі органів самоорганізації населення в  периферійних громадах, що об’єднались в одну територіальну громаду.

Голова ОСН «Бабичі» Михайло Окіс розповів учасникам про передумови та історію створення ОСН, досвід роботи, проекти, які впроваджувались і впроваджуються сьогодні.  Михайло Окіс відзначив, що «орган самоорганізації населення в селі успішно функціонує з 2010 року. Хоча Вузлівська громада не є ОТГ, проте до її складу входять п’ять сіл, у тому числі  село Бабичі. Безперечно, що місцева влада не може всюди встигати та аналізувати проблеми і потреби».

Окрім соціальних проектів (облаштування дитячих майданчиків, освітлення вулиць тощо) ОСН створив кооператив щодо виготовлення лляної та соняшникової олії, переробки зернових культур. Участь в заході взяли активісти із Новострілищанської, Тростянецької ОТГ,  представники громад Жовківського, Радехівського, Золочівського району області.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail