Hot on line :: Новини організації


Робоча зустріч із працівниками закладів культури Тростянецької ОТГ

11 жовтня в селі Тростянець відбулася нарада працівників закладів об'єднаної громади. З бібліотекарями та працівникам народних домів спілкувалися представники Центру громадської адвокатури. Окрім робочих питань на нараді йшлося про питання розвитку громади і участі працівників культури в цьому.

 Під час зустрічі Теятна Яцків та Богдан Зелений ознайомили всіх присутніх із роботою Центру громадської адвокатури. Спільно із представниками керівництва громади Олександрою Дзиндрою та Михайлом Цихуляком розповіли про особливості проекту, який впроваджується Центром громадської адвокатури і спрямований на налагодження діалогу та порозуміння в громаді.

Найбільше учасники зустрічі зупинилися на питанні інформування населення громади, налагодженні випуску інформаційного вісника в громаді. Зокрема йшлося про участь працівників культури у підготовці інформаційних матеріалів для вісників та ін.

 Також присутні обговорили питання створення робочої групи із напрацювання стратегії реформування закладів культури в громаді на найближчі роки. Мається на увазі розробка моделі функціонування закладів культури в новому форматі, як організаційному, так і змістовному. Результатом роботи такої робочої групи мала б стати Стратегія розвитку закладів культури та дорожня карта її впровадження.

 Зустріч проводилася в межах проекту «Медіація конфліктів та забезпечення участі жителів у впровадженні реформ у Новострілищанській та Тростянецькій ОТГ Львівської області», який впроваджується ГО «Центр громадської адвокатури» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail