Hot on line :: Новини організації


Дублянська ОТГ проводить реформування первинного медичного обслуговування

Реформування надання первинної медичної допомоги потребує певних зусиль щодо здійснення комплексу заходів на перехід до нової схеми фінансування та якісного надання визначеного переліку безкоштовних послуг. Протягом останніх місяців в Дублянах робоча група представників місцевої амбулаторії, влади та громадських експертів провела зустрічі, під час яких обговорювався стан реорганізації та формувалися кроки щодо впровадження нової форми співпраці з Національною службою здоров’я, яка запрацює з 1 січня 2019 року.

Робоча група відповідно до сформованого ще у вересні плану роботи, зокрема, здійснила оцінку матеріально технічного оснащення амбулаторії, що стане основою підготовки документів для ліцензування новостворюваного комунального некомерційного підприємства, а також визначено необхідність у дофінансування для закупівлі обладнання чи оновлення медичних інструментів.

Громадськими експертами здійснено оцінку фінансової складової витрат на утримання персоналу та забезпечення роботи амбулаторії, а також визначено розмір базового фінансування, виходячи з наявної кількості медичного персоналу. Важливим питанням подальшої роботи амбулаторії є підходи до нової організації надання первинної медичної допомоги, що безпосередньо випливатиме від суми прямого фінансування НСЗУ та відсутності медичної субвенції.

Захід відбувся в рамках Проекту «Впровадження стратегії Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail