Hot on line :: Новини організації


У Дублянській ЗОШ батьки та вчителі обговорювали як покращити стан освіти

23 листопада було проведено фокус-групи із представниками батьківського комітету та педагогічним колективом школи. Тижнем раніше відповідна фокус-група проводилася із учнями старших класів Дублянської школи.

Під час зустрічі батьки та вчителі висловлювали свої думки та пропозиції щодо покращення якості освіти в громаді. Висловлювали свої думки що необхідно покращити та яким чином, а що є доброю практикою, яку необхідно залишити. Основним завданням для всіх — було те, яким чином освіту в школі зробити цікавою та корисною для учнів, щоб вони могли себе реалізувати в житті в сучасних умовах.

 

Бесіди з представниками батьківського комітету та педагогами проводили координатор Богдан Зелений та експерт Сергій Пазюк. Всі зібрані пропозиції ляжуть в основу стратегії розвитку освіти в громаді, яка буде представлена на загальне обговорення згодом.

Захід відбувся в рамках Проекту «Впровадження стратегії Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail