Hot on line :: Новини організації


У Львові представники об'єднаних громад взяли участь у тренінгу «Сила порозуміння: від конфлікту до співпраці»

3 квітня 2019 року у готелі «Жорж» відбувся тренінг для представників Тростянецької та Новострілищанської ОТГ Львівської області щодо побудови діалогів в громаді. Навчання проводила членкиня Львівського центру медіації Наталія Кузьма.

Під час заходу учасники – голови громад, депутати, представники освіти, культури, управлінці, громадські активісти – здобули нові знання та навички ведення переговорів та побудови діалогів, поведінки в конфліктних ситуаціях, як при життєвих обставинах у взаємовідносинах з колегами, так і роботи в громадах.

В рамках тренінгу розглянуто питання ресурсу конфліктів, підходів до їх вирішення та стратегії поведінки під час переговорів. Учасники дізналися, що таке «айсберг» потреб, ненасильницька комунікація та як формувати упередження. Представники громад відпрацьовували кроки до порозуміння, ознайомилися із секретами успішних адвокаційних кампаній, прикладами роботи з цільовими аудиторіями та різними методами маніпуляцій. Навчання супроводжувалось роботою в групах учасників та практичними вправами, переглядом мотиваційних відео та презентацій.

Як відзначила голова Нострілищанської обєднаної територіальної громади Галина Козяр, проведене навчання допоможе краще впроваджувати реформи та попереджувати виникнення непорозумінь під час запровадження змін.

 

Олександра Дзиндра, представниця відділу соціально-гуманітарних питань Тростянецької ОТГ, вказала на важливість проведення навчань щодо побудови діалогів в громадах в процесі впровадження реформ для управлінців, старост, працівників культури, освіти та інших осіб в обєднаних територіальних громадах.

Захід проводився Центром громадської адвокатури у межах проекту «Медіація конфліктів та забезпечення участі жителів у впровадженні реформ в Новострілищанській та Тростянецькій ОТГ Львівської області», що реалізовується за підтримки Програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail