Hot on line :: Новини організації


Молодіжні активісти із сільських ОТГ Західної України навчались як посилити свою спроможність працювати із молоддю в громадах

 6-7 червня 2019 року  у м. Львові відбувся  семінар для активістів молодіжних рад та осередків із сільських ОТГ щодо посилення інституційної спроможності з роботи з молоддю в громаді.

Представники молодіжних рад та осередків Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей взяли участь в інтерактивному навчанні щодо механізмів громадського залучення, активізації участі молоді в житті громад.

 

 Також учасники мали змогу обговорити та знайти вирішення важливих питань своєї роботи за допомогою технології «світового кафе». Актуальними питаннями стали: найбільш поширені проблеми роботи молодіжних рад та успішні «рецепти» роботи; як ефективно залучити молодь до роботи в молодіжних осередках; як співпрацювати із органами влади; як залучити волонтерів;  «піар» роботи осередків; «брендування» молодіжної ради не тільки в центрі, але і інших населених пунктах ОТГ; фінансування програм та проектів осередків та інші.

В рамках другого дня  учасники мали змогу  ознайомитись із роботою прикладів молодіжних просторів із виїздами в громади та спілкуванням із активістами цих просторів. Так, учасники відвідали  та дізнались про роботу ГО «Твій простір» у м. Пустомити, Молодіжний простір «Вулик» у Дублянській ОТГ Самбірського району. Також у с. Вільшаник учасники  дізнались про міжсекторальну співпрацю на прикладі ГО «Ми –  це Вільшаник».

Захід проводився ГО «Центр громадської адвокатури» в рамках проекту «Посилення участі молодих лідерів в об’єднаних територіальних громадах в Західній Україні» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail