Hot on line :: Запрошення та анонси заходів організації


У Львові обговорять роль стратегічного планування у впровадженні реформ в об'єднаних громадах

 30 липня у готелі «Жорж» (м. Львів, пл. Міцкевича, 1) відбудеться обговорення на тему «Стратегічне планування у впровадженні реформ в об’єднаних громадах».

Запрошуються до участі представники органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Львівщини, депутати, громадські активісти, представники засобів масової інформації.

Початок заходу о 10 год. (реєстрація із 9.30 год.). Орієнтовне завершення о 13.00 год.

В рамках заходу будуть обговорені наступні питання:
• Чи потрібне стратегічне планування у сфері впровадження реформ в ОТГ, у тому числі у сферах освіти, охорони здоров’я, культури та інших сферах? Чи достатньо поточного, річного планування?
• Які питання змушені вирішувати ОТГ в рамках реформи децентралізації у сфері освіти?
• Чи потрібна стратегія у сфері охорони здоров’я громаді та закладу первинної медичної допомоги? Яким новим вимогам має відповідати заклад первинної медичної допомоги в громаді? Як це забезпечити?
• Організація роботи із стратегічного планування в громаді: практичні кроки та рекомендації.

Питання презентуватимуть експерти у сфері освіти, впровадження медичної реформи на первинному рівні, представники громад, які брали участь в стратегічному плануванні розвитку своїх територій.

Для реєстрації просимо надати інформацію – прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону, електронну скриньку на адресу cga@lawngo.net або зателефонувати за номером (096) 820-10-29 (Богдан)
Представникам із ОТГ Львівської області забезпечуватиметься відшкодування транспортних витрат у громадському транспорті до Львова і в зворотньому напрямку в межах Львівської області за наявності квитків.

Захід проводиться ГО «Центр громадської адвокатури» у партнерстві із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в рамках проекту «Стратегічний розвиток Дублянської ОТГ. Освіта та охорона здоров’я.» за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail