Hot on line :: Новини організації


Тростянецька ОТГ розпочала роботу над освітньою стратегією

 04 грудня у Тростянецькій об'єднаній громаді на Львівщині відбулося засідання робочої групи, яка займатиметься розробкою Стратегії розвитку освіти в громаді. До її складу увійшли представники закладів освіти в громаді, місцеві депутати, представники батьківських колективів та профільного відділу Тростянецької сільської ради.

Під час зустрічі учасники обговорювали поточний стан справ в освітній галузі громади. Зокрема розглядалася ситуація в кожному навчальному закладі громади, аналізувалися дані щодо якості навчання, навчальних умов, схем підвезення учнів, наповнюваності класів, вартості утримання кожного із закладів та інші показники. Крім цього, учасники ознайомилися із результатами опитування батьків та вчителів, проведеного у кінці жовтні у школах громади щодо їх бачення розвитку їх освітніх закладів та загалом системи освіти в громаді.

Засідання робочої групи проходило під головуванням координатора проектів Центру громадської адвокатури Богдана Зеленого та експерта в галузі освіти Сергія Пазюка.

В ході зустрічі учасники говорили про необхідність покращення стану освітніх послуг в громаді, розглядали альтернативні шляхи розвитку. А також погодили календарний план діяльності над проектом Стратегії розвитку освіти в громаді. Домовилися про проведення опитування учнів старших класів у найближчий час та інше.

Засідання проводилося у межах проекту «Побудова діалогів та застосування інструментів місцевої демократії для запобігання та сприяння вирішенню конфліктів в ОТГ в процесі впровадження реформ» громадської організації «Центр громадської адвокатури», що реалізовується за підтримки програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail