Hot on line :: Новини організації


Проєкт «Громади проти СOVID-19: як жити далі в умовах пандемії?»: запрошення до участі в обговоренні

 Реагуючи на цей виклик, Асоціація сприяння самоорганізації населення спільно з Мережею ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії реалізує проєкт «Громади проти СOVID-19: як жити далі в умовах пандемії?». Проєкт покликаний віднайти моделі та рішення на найближче майбутнє, які дозволять створити максимально безпечне середовище для українців у місцях їх проживання – громадах.

Одним із ключових компонентів проекту буде серія дискусій – брейнштормів, до участі в яких запрошуються представники місцевого самоврядування, бізнесу, активісти і волонтери з усієї України. Брейншторми проводитимуться впродовж липня – серпня 2020 року в режимі онлайн. Тривалість одного брейншторму близько 2,5  годин.

У ході цих дискусій планується спільно пошукати дієві рішення, які надалі будуть викладені у формі мультимедійного посібника для громад.  Участь у брейштормах є конфіденційною, а всі думки та позиції учасників будуть оприлюднені лише в узагальненому і знеособленому вигляді.

Обговорення будуть проводитись: 1) із представниками влади; 2) представниками бізнесу; 3) громадськими активістами в громадах. 

Якщо  Ваша організація/установа має позитивний досвід боротьби із пандемією і  готова поділитись досвідом із іншими – запрошуємо до зголошення до участі. Для цього на скриньку cga@lawngo.net або за контактами: Тетяна Яцків, 0974434233 (Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, Центр громадської адвокатури) просимо надати інформацію про прізвище, імя особи, яка братиме участь в он-лайн обговоренні, контактний телефон (мобільний) та електронну скриньку.

Також якщо Вам відома інформація про бізнес, громадських активістів, які брали участь в боротьбі із пандемією у Вашій громаді, будемо вдячні за їхні контакти.

Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

 

 

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім’ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail