Hot on line :: Новини організації


Як сприяти антикорупційній реформі на місцевому рівні обговорювали на Львівщині

 8 липня цього року відбулась зустріч в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні» в Тростянецькій ОТГ Львівської області.

Захід проводився он-лайн, адже нові виклики соціальної ізоляції в умовах карантину зумовлюють потребу адаптуватись та використовувати у діяльності органів влади та громадських організацій новітні технології.

Діяльність проходить в рамках проекту Центру «Доброчин» «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії*.

В рамках проекту передбачено, що у кожній області громадські організації та одна ОТГ – партнер візьмуть участь у розробці проектів програми заходів запобігання корупції та роботи із конфліктом інтересів, проведуть громадські заходи та зустрічі.

У Львівській області проект реалізовується ГО «Центр громадської адвокатури» та Тростянецькою обєднаною територіальною громадою.

Експерти проведуть  зустрічі із депутатським складом та працівниками органу місцевого самоврядування, та на основі уже відпрацьованої методології допоможуть сформувати проекти документів. Також у рамках проекту будуть проведені навчання для активістів, обговорення та інтерактивні заняття із молоддю та активними мешканцями.

Впроваджують проект Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр громадської адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


  Версія для друку

  Лінк на e-mail