About us :: Участь у нормотворчості


Круглий стіл «Громадські правові приймальні Львівщини: проблеми та перспективи»

Круглий стіл має на меті обговорення представниками неурядових організацій напрямків діяльності громадських правових приймалень, проблем, які виникають в діяльності цих приймалень, та перспектив їхньої діяльності на Львівщині.  

 До участі у круглому столі запрошуються представники громадських організацій, у яких діють громадські приймальні, а також інші правозахисні організації громадського сектору.
 
У рамках круглого столу обговорюватимуться такі питання:
-  напрямки надання правової допомоги  в рамках громадських приймалень на Львівщині: які діють сьогодні та тенденції,
-  підсумки, приклади успішної діяльності громадських приймалень, організації надання правової допомоги на Львівщині,
-  проблеми, що виникають в діяльності громадських приймалень,
- перспективи діяльності громадських приймалень, шляхи покращення роботи із цільовими групами, співпраці із органами влади, медіа та іншими учасниками суспільного життя.
 
Круглий стіл проводитиметься у м. Львові 29 січня 2009 року.
 
Для участі у круглому столі в обговоренні потрібно подати зголошення на скриньку cga@lawngo.net до 28 січня 2009 р.  Для учасників, які хочуть виступити доповідачами, слід подати оголошення із вказівкою назви доповіді, імені учасника та посади в організації, яку від представляє.
 
Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Правова приймальня Центру громадської адвокатури», що реалізується Центром громадської адвокатури за підтримки проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).
 
Контакти:
Леонід Тарасенко, голова Центру громадської адвокатури, керівник проекту «Антикорупційна приймальня Центру громадської адвокатури»
м. Львів вул.Ставропігійська 11/3.
тел. 8032 235 45 19, моб. 8 097 4865593


  Версія для друку

  Лінк на e-mail