Hot on line :: Новини організації


Про Загальну Декларацію Прав Людини волонтери та правники розкажуть у школах та притулках

Національно-скаутська організація «Пласт» та Центр громадської адвокатури проводять до 60-тиріччя Загальної Декларації Прав Людини заняття із дітьми щодо Прав людини та дитини.

 Організації уже навчали волонтерів та юристів із громадських організацій. Також у партнерстві із Самбірським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді таке навчання проведено для соціальних працівників, педагогів, які у своїх навчальних закладах працюватимуть із дітьми. Заходи проводяться у рамках проекту «Правова допомога сім’ям, які мають намір усиновити дитину, соціально вразливим сім’ям з дітьми, дітям» за сприяння Європейського Союзу.
 
Під час занять презентовано інтерактивну модель проведення тренінгів. Вони розроблені для дітей молодших класів. Правовий матеріал є досить складним для вивчення та засвоєння дітьми, тому воно поєднане із проведенням ігр, малюванням та бесідами із дітьми.
 
Соціальні працівники та педагоги міста Самбора, із якими працює Самбірський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведуть у своїх школах відповідні заняття щодо Прав Дитини до 60-ти річчя Загальної Декларації Прав Людини.
 
Волонтери та юристи організації «Пласт» та Центру громадської адвокатури працюватимуть із дітьми із притулків Львова та Львівщини. 5 грудня таке навчання проведено у Самбірському притулку «Любисток».


  Версія для друку

  Лінк на e-mail