Hot on line :: Новини організації


Представники громадських організацій з різних регіонів України підвищували знання та ділились досвідом про захист права на об’єднання

21 липня у конференц-залі готелю «Євроготель» відбувся семінар ‘’Національні та міжнародні механізми захисту права на об’єднання, прав організацій громадського сектору та їхніх цільових груп”.

Семінар проводився Товариством сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти і науки та Центром громадської адвокатури у рамках проекту «Громадський моніторинг та правове консультування з питань державної реєстрації та відносин громадських організацій, релігійних організацій, профспілок, благодійних організацій з контролюючими органами влади як передумова реалізації та захисту права громадян на об’єднання», який реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасниками семінару були представники правозахисних організацій, юристи, які працюють чи обслуговують організації громадського сектору, представники організацій, які мали успішний досвід захисту права на об’єднання, із Запоріжжя, Харкова, міста Львова та Львівщини, Києва, Чернівців, Луцька, Полтавщини, Ужгорода.

Семінар проводили юристи та адвокати проекту, які ведуть справи, знають проблеми громадського сектору та напрацювали практичні юридичні рішення їхнього вирішення, експерти залучених громадських організацій. Зокрема, тренерами заходу були: Тетяна Яцків, керівник проекту (щодо результатів моніторингів порушення права на об’єднання, типових правових проблем, які виникають у організацій громадського сектору); Андрій Бурий, експерт проектів Фонду «Право і Демократія (щодо теми міжнародних механізмів захисту права на об’єднання, звернення до Європейського Суду з прав людини); Леонід Тарасенко, Голова Центру громадської адвокатури (щодо захисту окремих прав організацій громадського сектору та їх цільових груп, юридичних рішень проблемних питань); Ярослав Жукровський, Голова Товариства сприяння українсько-польській співпраці у галузі юридичної освіти і науки, та Олена Грабовська, Президент Благодійного Фонду «Резонанс» (як громадським організаціям досягнути результату в отриманні інформації від органів влади).

Також у рамках семінару проведено практикум: розгляд конкретних судових справ за участю громадських організацій. Учасники аналізували, обговорювали процесуальні документи та будувати стратегію захисту організації


  Версія для друку

  Лінк на e-mail