Центр Громадської Адвокатури

Запрошення до участі в семінарі «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками»

Центр громадської адвокатури оголошує про початок проекту «Покращення діяльності правозахисних організацій шляхом обміну кращими практиками» та запрошує до участі правозахисні неурядові громадські організації та громадських активістів, які працюють в невеликих містечках, селищах та селах України у сфері правозахисту та адвокації інтересів в місцевих громадах.

 Проект підтримують програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” та “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду Відродження.
Мета проекту – обмін досвідом з неурядовими організаціями, які починають працювати в сфері правопросвітницької діяльності, правозахисту, застосування інструментів громадської участі в невеликих містечках та селах, спільне вирішення проблем, з якими стикаються мешканці сіл та містечок.
 
У межах проекту буде проведено два основні заходи:
- дводенний семінар-обмін, який відбудеться 15-16 березня 2012 року у місті Львові. Під час обмінів обговорюватимуться питання залежно від проблематики місцевих громад, в яких діятимуть учасники семінару. Детальна програма заходу буде сформована за результатами анкетування учасників.
- стажування чотирьох представників неурядових організацій (обиратимуться серед учасників заходу) із вивченням досвіду провідних правозахисних організацій та розвитку місцевих ініціатив.
 
Критерії відбору учасників семінару-обміну:
§ представники локальних  правозахисних неурядових організацій або громадські активісти, які працюють в невеликих населених пунктах (селищах, селах, невеликих містах);
§ представники  незалежно від регіону України;
§ учасники повинні мати незначний досвід у сфері правозахисту, адвокації, але мотивацію до розвитку своїх знань та навичок, застосування у діяльності організації, яку вони представляють.
Не підтримуються в рамках даного обміну кандидатури тих осіб, які мають мотивацію розвитку знань та навичок, але представляють  досвідчені правозахисні організації.
 
Загалом буде відібрано 20 учасників.
 
Для участі в семінарі слід заповнити анкету (в додатку), яку слід надіслати до 29.02.2012 року на електронну пошту cga@lawngo.net. Про результати відбору Вас буде повідомлено до 05.03.2012 року.
 
Витрати учасників семінару-обміну на проїзд, проживання та харчування відшкодовують організатори.
 
 

 


© Центр Громадської Адвокатури - CGA.in.ua