Центр Громадської Адвокатури

У Львові відбувся навчальний тренінг для юристів з питань трудового законодавства.

 

 2-3 квітня у м.Львові відбувся дводенний навчальний тренінг для юристів, які надають правові консультації населенню за проектом «Правова просвіта як спосіб сприяння працевлаштуванню безробітних мешканців сільських районів Львівщини». Даний проект реалізується ГО «Центр громадської адвокатури» в партнерстві з Львівським обласним центром зайнятості за підтримки проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
В тренінгу взяли участь п’ятеро юристів, які будуть надавати правові консультації сільському населенню щодо трудових прав та працевлаштування на території п’ятьох сільських рад Львівської області, а саме:
- Зарічанської сільської ради Жидачівського району (для мешканців сіл Дем’янка-Лісна, Дем’янка-Наддністрянська, Заріччя та Межиріччя).
- Монастирецької сільської ради Жидачівського району (для мешканців сіл Которини, Монастирець, Протеси та Старе Село).
- Містковицької сільської ради Самбірського району (для мешканців сіл Зарайське, Климівщина, Ковиничі та Містковичі).
- Тартаківської сільської ради Сокальського району (для мешканців сіл Бірки, Тартаків, Романівка та Копитів).
- Смиківської сільської ради Сокальського району (для мешканців сіл Бордячів, Залижня, Матів та Смиків).
На тренінгу розглянули питання, які стосуються основ трудового законодавства, гарантій для працівників при звільненні з роботи, порядку взяття на облік в службу зайнятості, створення та ведення власної справи, допомог та дотацій від держави в даній сфері.
Також, обговорювались питання правової просвіти мешканців сільський населених пунктів, порушень права власності, які трапляються в сільській місцевості, типові запитання з якими звертаються громадяни до юристів, питання доступу до публічної інформації та навики комунікації з людьми.
 
 


© Центр Громадської Адвокатури - CGA.in.ua