Центр Громадської Адвокатури

У Дублянах Самбірських буде створено Молодіжну раду та молодіжний громадський простір

«Підтримка молодіжного самоврядування Дублянської ОТГ» саме так називається проект, який реалізовується Молодіжною громадською організацією «Комітет підтримки молодіжного самоврядування» (смт. Дубляни, Самбірського району) у партнерстві з Центром громадської адвокатури.

В межах проекту передбачається створення Молодіжної ради при Дублянській селищній раді як постійно діючого консультативно-дорадчого органу для вирішення питань розвитку громади, проведення навчання для місцевого молодіжного активу, а також облаштування молодіжного простору на базі бібліотеки в смт. Дубляни. В межах проекту особлива увага приділятиметься безпосередньому залученню молоді та дітей старшого шкільного віку до процесу облаштування такого простору.

Крім самого облаштування здійснюватиметься діяльність щодо налагодження ефективної роботи молодіжного простру, буде розроблено за участі молоді та активістів план його роботи на найближчий рік та розподілено сфери відповідальності між залученими особами. Впродовж реалізації проекту передбачається організація на базі простору низки акцій, майстер-класів, регулярні кінопокази, зустрічі, тощо.

Проект став переможцем Конкурсу проектів для місцевих молодіжних неурядових організацій та організацій, що працюють для молоді «Дійсно разом 3.0», що проводився ГО «Карпатська фундація» (Карпатський фонд) та Карпатський фонд – Словаччина за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid.

 

 

 

 

Допомога в підготовці проекту надавалася Центром громадської адвокатури в межах проекту «Впровадження Стратегії розвитку Дублянської об’єднаної територіальної громади», що реалізовується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 


© Центр Громадської Адвокатури - CGA.in.ua