Центр Громадської Адвокатури

У Нових Стрілищах представники громади навчалися написанню успішних проектів

31 січня 2018 року в Нових Стрілищах відбулася зустріч щодо якісної підготовки проектів спрямованих для розвитку громади. В межах заходу на прикладі попередньо напрацьованих представниками громади ідей проектів, було розглянуто типові помилки, яких допускаються заявники під час підготовки проектів. Також було звернуто увагу учасників на правильність викладу, логічність та зв’язаність окремих частин проекту.

У другій частині зустрічі було звернуто увагу на реалізацію проектів як механізм активізації місцевих жителів. Говорилося про те, як залучати місцеве населення до виконання заходів проекту, здійснення моніторингу та оцінки досягнених результатів.

У підсумку спільними зусиллями представників громади та експертів було підвищено навики активістів громади у підготовці якісних проектів і допрацьовано два проекти громади, що готуються для подачі на конкурси.

Участь у заході взяли місцеві активісти, представники закладів соціально-культурної сфери в громаді, які займаються підготовкою проектів. Зустріч відбулася напередодні завершення строку подання заявок на участь у Обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, що проводиться щорічно Львівською обласною радою.

Захід проводився в межах проекту «Розвиток механізмів місцевої демократії в об’єднаних територіальних громадах Львівської області», який реалізовується за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 


© Центр Громадської Адвокатури - CGA.in.ua