Центр Громадської Адвокатури

13-15 жовтня в селі Деревні проходитиме Молодіжний волонтерський табір “Ідея і дія”

 

Центр громадської адвокатури спільно з Громадською організацією "Михайлівське товариство" запрошують усіх охочих віком від 16 до 35 років до участі у Молодіжному волонтерському таборі "Ідея і дія" до мальовничого села Деревні на Жовківщині.

Мета цього табору є виховання соціальної відповідальності молоді та розвиток волонтерського руху у Львівській області, демонстрація волонтерства як принципу розвитку громади

Програма табору передбачає поєднання як теоретичної, так і практичної частини, а також активне дозвілля у вільний час. Під час заходу учасники зможуть здобути нові знання про волонтерський рух, усвідомити важливість волонтерства і як воно сприяє розвитку особистості та громади, познайомитися із кращими практиками волонтерства у Львівській області.

Також кожен з учасників табору зможе долучитися до реалізації соціальної ініціативи в селі Деревні спільно із місцевими жителями, а ще провести час в хорошій компанії молодих і активних осіб.

Якщо ти молодий та активний, сповнений сил та натхнення, тобі не байдуже, що твориться в будинку, вулиці, кварталі, громаді, де ти живеш, чи загалом в цій країні - тоді тобі до нас...

Зголоситися до участі у таборі можна до 11 жовтня 2018 року (включно).

Для цього необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8OBNcpakd-Lpa4MVThmdakNmIBPVmPmObJ6upQ6zFg4e8Ig/viewform.

Детальнішу інформацію про табір можна буде отримати за тел. (096) 820-10-29 Богдан - координатор табору

 

Організаційні деталі:

Організатори табору забезпечать трансфер учасників зі Львова до села Деревні та навпаки.

До Львова та у зворотному напрямку учасники добираються власними силами. Відшкодування транспортних витрат не проводитиметься.

Усі учасники табору забезпечуватимуться триразовим харчуванням та проживанням у місці проведення.

Кожному з учасників бажано мати спальний мішок, каремат та теплий одяг.

Остаточна і детальні програма буде надіслана кожному зголошеному учаснику не пізніше 08 жовтня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодіжний волонтерський табір "Ідея і дія" проводиться Громадською організацією "Центр громадської адвокатури" спільно з Громадською організацією "Михайлівське товариство" за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в межах реалізації у 2018 році Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.


© Центр Громадської Адвокатури - CGA.in.ua