Hot on line :: Архів новин


Тетяна Яцків входить до ТОР 10 дописувачів ГУРТу та у п’ятірку блогерів

За результатами підбиття підсумків активності на порталі ГУРТ, керівник програми правової підтримки НУО Центру громадської адвокатури займає перше місце серед дописувачів та входить у п’ятірку найактивніших блогерів цього порталу за результатами рейтингового голосування.

За рік створено 115 новин на порталі щодо діяльності програми, організації, актуальних подій суспільного значення. Серед  блогерів у п’ятірці Тетяна – єдина жінка.

Досягли ГУРТом! Підсумки 2010 року

Добігає свого кінця 2010 рік і команда ГУРТа вирішила поглянути, як розвивася портал ГУРТ і чим він є зараз, які можливості стали доступними для користувачів, чого вдалось досягнути та над чим варто продовжити працювати у 2011 році.

2010 рік став для команди ГУРТа роком впровадження новацій. Такі послуги як он-лайн трансляції подій, блоги для експертів сектору, он-лайн-конференції, рейтинги, живі консультування збільшили візуальну помітність сектор в Інтернет-просторі.

Факти: інформаційна активність  інститутів громадянського суспільства на ГУРТі росте. 

 • З серпня 2008 року відвідуваність порталу збільшилась в 18 разів (порівняно з тим, що аудиторія УАнету збільшилась в 2,5 рази).  За 2 роки портал відвідали 714 449 користувачів. 
 • Зараз ГУРТ щодня читають близько 2000 користувачів. 
 • Фан-сторінка ГУРТа в Facebook налічує 1100 прихильників. Це одна з найчисельніших фан-груп серед українських організацій громадянського суспільства.
 • Близько 780 прихильників читає новини ГУРТа в Твіттері
 • Лише за 2 останніх роки ГУРТ надав інформаційну підтримку більше ніж 2000 суспільно корисних ініціатив. 

Зараз на ГУРТі зареєстровано більше 3000 користувачів, які представляють всі регіони України. На карті нижче можна побачити приблизний розподіл зареєстрованих користувачів по областях України та пропорційний розподіл між активістами та представниками ОГС.

Творці контенту

На порталі ГУРТ з`являється все більше новинарів з усіх регіонів України. Зображення показує найбільш активних читачів ГУРТа, які регулярно інформують про суспільно корисні ініціативи громади.

Серед представлених на порталі тем найбільш популярні:

 1. Навчання та освіта 
 2. Розвиток громад
 3. Права людини
 4. Благодійність 
 5. Врядування 
 6. Адвокасі 
 7. Здорова генерція
 8. Європейська інтеграція
 9. Законодавство
 10. Волонтерство

До речі, все частіше національні та міжнародні донорські організації використовують портал ГУРТ для інформування про доступні грантові конкурси, що сприяє покращенню ефективної комунікації між донорськими організаціями та іншими інститутами громадянського суспільства.

Донорські організації, які найчастіше з`являлись в новинах ГУРТа:

 • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID);
 • Благодійний фонд «Розвиток України»;
 • Міжнародний фонд “Відродження”;
 • Посольство США в Україні;
 • Проект “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER);
 • Програма розвитку ООН (ПРООН);
 • Представництво Європейського Союзу в Україні.
 • Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX);
 • Фонд підтримки демократії (NED);
 • Фонд Східна Європа;

Блогери року

Восени 2009 року на порталі ГУРТ з метою створення платформи для спілкування експертів громадського сектору України були запущені блоги. Пройшов рік, і на 27 грудня 2010 року кількість блогових записів складає 587 записів. 

Серед 60 зареєстрованих блогерів на ГУРТі ми визначили найактивніших блогерів. Протягом двох тижнів на ГУРТі тривало голосування за кращого блогера порталу. Користувачі ГУРТа визначали, хто з блогерів гідний цього титулу. 

Найкращим блогером ГУРТа, став Василь Полуйко, він зібрав 17,5% всіх голосів. Друге почесне місце посів Михайло Ізюмський (11,6%). Артур Кочарян опинився на третьому місці, в нього (11,5%). На четвертому та п`ятому місці - Володимир Купрій (11%) та Тетяна Яцків (10,3%).

Вітаємо переможців!


Над чим працюємо

Збільшення кількості зареєстрованих користувачів і контенту, опублікованого на порталі, збільшило навантаження на технічну платформу ГУРТа. Це призвело до перебоїв в роботі порталу та проблем з розсилкою електронного бюлетеня.

В зв`язку з тим, що гостро постало питання модернізації технічної платформи ми звернулись до користувачів ГУРТа зі зверненням про підтримку порталу.

На жаль, ми не змогли до кінця модернізувати платформу, щоб надати більше послуг користувачам. В 2011 році команда ГУРТа планує завершити роботу над технічним покращенням платформи, але ми щиро вдячні всім, хто відгукнувся і підтримав портал ГУРТ благодійними пожертвами.

 

Досягнення порталу ГУРТ були б неможливим без багаторічної інституційної підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта, Ваших зауважень та критики до роботи команди ГУРТа, небайдужої позиції користувачів порталу, які додають цікаві новини, змістовні коментарі, діляться ексклюзивним знаннями !

Джерело:ГУРТ


  Версія для друку

  Лінк на e-mail