Hot on line :: Архів новин


В селі Домажир Львівської області відбувся навчальний семінар для населення

20 березня 2011р. відбувся навчальний семінар по правах людини та механізмах їх захисту для мешканців села Домажир Яворівського району Львівської області.

Навчальний семінар проводився Центром громадської адвокатури спільно Домажирською сільською радою в рамках ініціативи «Посилення правових можливостей бідних верств населення», яку реалізує Міжнародний фонд «Відродження» за програмою «Верховенство права».

Участь у заході взяли представники Домажирської сільської ради, в тому числі голова сільської ради, активісти громадської організації «Регіональна агенція розвитку Домажирської сільської ради» та мешканці села Домажир.

Під час заходу обговорювались питання реалізації прав вразливих груп населення, зокрема питання що стосувалися захисту права власності, передачі земельних ділянок в оренду, складення заповіту, прийняття спадщини, виплати соціальних допомог, порядку звернення до суду, порядку подання запитів до органів влади та надання на них відповідей, активізації громадян та їхніх представницьких організацій, правової просвіти та допомоги.

Учасники навчального семінару загалом відзначили, що хоча державою створені відповідні механізми захисту прав та інтересів, однак для ефективного результату слід самим громадянам займати активну громадянську позицію щодо реалізації, захисту своїх прав як в судовому, так і в позасудовому порядку. Крім того, учасники звернули увагу на важливість функціонування консультаційних пунктів, в яких громадяни мають можливість отримати безоплатну правову допомогу щодо того, як діяти, коли з органами державної влади чи з органами місцевого самоврядування виникають конфліктні ситуації, як правильно подати позовну заяву до суду тощо.

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail