Бібліотека видань ЦГА :: Дослідницькі


Центром громадської адвокатури підготовлене видання «Непорушне право власності: українські реалії»

 

У виданні описано типові порушення права власності, здійснено оцінку ефективності правового захисту, аналіз проблем правового регулювання права власності в Україні.
 
Також  у книзі можна знайти «топ-10» порушень та опис інших найбільш часто поширених проблем реалізації та захисту права власності,  в тому числі можливості членів громад брати участь в управлінні та розпоряджанні власністю, судову практику, аналіз встановлених Європейським Судом порушень гарантій права власності з боку України, актуальні статті щодо нових змін до законодавства.
 
 Видання підготовлене на основі матеріалів діяльності громадської правозахисної приймальні Центру громадської адвокатури та партнерських організацій, результатів моніторингів, фокус-груп та інших публічних заходів за участю правозахисників, науковців, практиків, активних у захисті своїх прав громадян.
 
Підготовку та друк здійснено у рамках проекту «Покращення умов реалізації та захисту права власності як основного речового права» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження».
 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail